Prawnik nieruchomości Wrocław

Pod pojęciem prawa nieruchomości kryje się szeroki zakres usług mojej Kancelarii. Wieloletnie doświadczenie i zainteresowanie rynkiem nieruchomości we Wrocławiu sprawia, że w ramach obsługi prawnej oferujemy nie tylko pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości (np. zasiedzenie nieruchomości), zniesieniu współwłasności, ustanowieniu służebności drogi koniecznej, ale również w zabezpieczeniu interesu Klienta przy zakupie czy sprzedaży nieruchomości. 

Jako prawnik od nieruchomości, posiadający doświadczenie z różnego rodzaju typami nieruchomości i skalami inwestycji oferuję Klientom usługi na najwyższym poziomie. W mojej Kancelarii zespół prawników od nieruchomości – zajmuje się zarówno obsługą złożonych inwestycji jak i sprawami klientów indywidualnych. 

haskokancelaria.pl- Kontakt z kancelarią

Kancelaria
Adwokacka
Marcin Haśko

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług naszej Kancelarii Adwokackiej! Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą prawniczą, gotową pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.

Prawnik prawo nieruchomości Wrocław

Zawsze szczegółowo analizujemy sytuacje Klienta i proponujemy rozwiązanie z uwzględnieniem specyfiki tego konkretnego przypadku. Nasze wsparcie jako prawnika od nieruchomości może polegać na świadczeniu różnego rodzaju usług w zależności od sytuacji Klienta. Oferowane przez nas usługi są elastyczne a ich zakres dopasowywany do potrzeb Klienta. 

W sprawach z zakresu prawa nieruchomości można wyróżnić następujące etapu współpracy z Kancelarią Adwokacką Marcin Haśko:

Prawo nieruchomości Wrocław

W ramach świadczonych usług, jako prawnik od nieruchomości pomagamy ustalić Klientom stan prawny nieruchomości, a więc ogół okoliczności z nią związanych i podjąć działania zmierzające do rozwiązania problemu. 

Z uwagi na specyfikę nieruchomości może okazać się, że źródłem problemu są różne okoliczności. Doświadczony prawnik od nieruchomości z łatwością określi jego prawną przyczynę – rozbieżność między stanem prawnym nieruchomości a stanem rzeczywistym (np. mimo wieloletniego traktowania nieruchomości jako własnej Klient nie widnieje w księdze wieczystej), brak współpracy między współwłaścicielami utrudniający korzystanie z nieruchomości, brak dostępu do drogi publicznej, nadzabezpieczenie hipoteczne nieruchomości (wysokość hipoteki znacznie przekracza rzeczywisty dług, jaki pozostał do spłaty). 

 

Adwokat nieruchomości Wrocław

Z uwagi na specyfikę prawa rzeczowego często sposobów na rozwiązanie problemu Klienta może być kilka. Korzystając ze zdobytego przez lata doświadczenia jako prawnika nieruchomości we Wrocławiu, kluczowe jest dla nas przedstawienie Klientowi rozwiązania, które w najwyższym stopniu będzie realizowało jego oczekiwania. Najczęściej postępowaniami, w których towarzyszymy Klientom są:

  • zasiedzenie nieruchomości,
  • ustanowienie służebności drogi koniecznej,
  • odpłatne ustanowienie służebności przesyłu,
  • zniesienie współwłasności rzeczy,
  • ustanowienie zarządcy rzeczą wspólną,
  • ustalenie podziału do korzystania z rzeczy wspólnej,
  • zmniejszenie hipoteki na nieruchomości,
  • usunięcie niezgodności między stanem prawnym nieruchomości ujawnionym w księdze wieczystej a rzeczywistym stanem prawnym.

Prawo Nieruchomości Wrocław

Nasze
Usługi

Katalog świadczonych usług z zakresu prawa nieruchomości.

Scroll to Top