Prawo rodzinne Wrocław

Prawo rodzinne jest delikatną materią, ponieważ dotyczy osobistej sfery życia Klienta. Prawo rodzinne reguluje stosunki małżeńskie, stosunki między rodzicami a dziećmi, kwestie alimentacyjne (także alimenty na dorosłych) czy ustroje majątkowe (majątek osobisty i majątek małżeński). W tego typu sprawach, zwłaszcza dotyczących rozwodu, separacji, alimentów czy przy podziale majątku warto skorzystać z pomocy adwokata rodzinnego – Wrocław. Wynika to z tego, że sprawy związane z prawem rodzinnym to sprawy o bardzo dużym ładunku emocjonalnym. Dlatego warto zdecydować się na współpracę z kimś kto do każdego z przypadków podchodzi indywidualnie. 

W Kancelarii Adwokacka Marcin Haśko – adwokat prawo rodzinne Wrocław- nasz zespół dzięki dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu proponuje Klientom optymalne rozwiązanie z uwzględnieniem specyfiki ich konkretnego przypadku. Jest to szczególnie istotne w zakresie spraw rozwodowych małżonków posiadających wspólne dzieci. Wiemy, że jako rodzice Klienci poszukują rozwiązań, które zapewnią komfort zarówno im jak i ich dzieciom. Jako prawnicy rodzinni (Wrocław) staramy się im to ułatwić.

haskokancelaria.pl- Kontakt z kancelarią

Kancelaria
Adwokacka
Marcin Haśko

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług naszej Kancelarii Adwokackiej! Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą prawniczą, gotową pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.

Kancelaria prawa rodzinnego Wrocław

W przypadku pierwszego spotkania w każdej sprawie rodzinnej najistotniejsze jest, aby klient poczuł się komfortowo. Komfort Klienta jest niezbędny dla szczegółowego omówienia tak delikatnych kwestii jak stosunki rodzinne. Z tego powodu rekomendujemy, aby pierwsze spotkanie odbyło się w naszej Kancelarii – kancelaria prawa rodzinnego Wrocław. W zależności od potrzeb klienta możliwe jest również przeprowadzenie spotkania w trybie wideokonferencji. Wybór zależy od Klienta.

Pomoc adwokata rodzinnego we Wrocławiu – może polegać zarówno na dokonaniu czynności  pozasądowych jak i czynności przed sądem, a zatem:

– udzieleniu porady prawnej – w ich ramach prezentujemy Klientowi możliwe rozwiązania problemu, ale również wyjaśniamy szczegółowo  przebieg wybranego przez Klienta rozwiązania i jego konsekwencje,

– przygotowaniu projektów pism – po odebraniu od Klienta informacji i koniecznych dokumentów adwokat rodzinny- Wrocław – przygotowuje projekt pisma, m.in. pozew o rozwód, pozew o alimenty, wniosek o podział majątku wspólnego, 

– reprezentacji Klienta w postępowaniu sądowym – nasz prawnik rodzinny – Wrocław – towarzyszy Klientowi na każdym etapie postępowania, od momentu zlecenia sprawy do prawomocności orzeczenia, również w zakresie postępowania apelacyjnego (odwołanie od wyroku),

– reprezentacji Klienta na etapie postępowania egzekucyjnego – np. egzekucja świadczeń alimentacyjnych.

Najczęściej zadawane pytania

W każdym przypadku honorarium adwokata rodzinnego – Wrocław – ustalane jest indywidualnie podczas spotkania w Kancelarii. Wpływ na wysokość wynagrodzenia ma rodzaj sprawy i stopień jej skomplikowania.  Chcąc wyjść Państwu  naprzeciw w Kancelarii Adwokackiej Marcin Haśko istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Prawo rodzinne Wrocław

Nasze
Usługi

Katalog świadczonych usług z zakresu prawa rodzinnego.

Scroll to Top